Apartman „AMAJO“ *** se nachází ve městě Pirovac, vzdáleném 21 km severozápadně od Šibeniku. Malá vesnička, lokalizovaná v zálivu při magistrále, mimo sezonu s 2000 obyvatel je pravým relaxačním letoviskem pro vaši dovolenou. Obec má úrodné okolí, pěstuje se hlavně vinná réva. Výnosný je i zdejší rybolov.
Pirovac má pěkné oblázkové pláže hlavně v zátokách Sitnica, Vrulje, Vrilo, Makirina a na ostrůvku Sustipanac. V Makirině je léčivé bahno, běžně hosty využívané. Pláž Lolić v Pirovcu byla vyznamenána tzv. Modrou vlajkou (Ocenění pro pláže a jachtařské přístavy). Na pláži se nachází restaurace, mnoho kaváren a stanků s občerstvením. Také si můžete pronajmout šlapadlo, vodní skútr, jízdu vodním banánem, volejbal na písku a nebo tenisové kurty. Městecko je poblíž větších hitoricko-kulturních měst, jako jsou Vodice (11 km), Šibenik (21 km), Zadar (52km,), Trogir (68 km) a Split (115km). Ubytovaní je organizováno v komfortních apartmá, které zaručuji pobyt v soukromí. Také se zde nachází auto-kemp a hotel Miran.
Jadranské speciality nabízí mnoho restauraci, hospůdek a pizzerii, které byste měli ochutnat. Dalmatské brodetoo (brudet), mořské plody, ražniči, čevapčiči, pašticada, vino, rakija, chorvatské pečivo a chorvatská zmrzlina vám určitě zpříjemni váš pobyt.

 
Pirovac se nachází v blízkosti dvou národních parků – Kornati a Krka, je také pouhých 5 km vzdálen od přírodního parku “Vransko jezero”.
Doporučení:
- Prochazka podél nábřeží staré části města
- Návštěva přírodního parku Vransko jezero poblíž kterého jsou mnohé cyklostezky.
- Výlet do národních parků Krka a Kornati (20 km – odjezd lodí z přístavu)